UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"O tym, że posłów do Sejmu wybranych w Elblągu jest z demograficznego o jednego za dużo informowaliśmy już w 2022 r. " Aha. A po polsku... ?

Jprd

Anuluj