UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"O tym, że posłów do Sejmu wybranych w Elblągu jest z demograficznego o jednego za dużo informowaliśmy już w 2022 r. " Aha. A po polsku... ?
Jprd
"O tym, że posłów do Sejmu wybranych w Elblągu jest z demograficznego o jednego za dużo informowaliśmy już w 2022 r. " Aha. A po polsku... ?
Jprd