UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem to super inicjatywa, fundacje i współpracujące z nimi kawiarnie pomagają miastu z problemem bezdomnych zwierząt. Na pewno się zjawie w Kotkawie :)
Monika Milewicz
Moim zdaniem to super inicjatywa, fundacje i współpracujące z nimi kawiarnie pomagają miastu z problemem bezdomnych zwierząt. Na pewno się zjawie w Kotkawie :)
Monika Milewicz