UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem to super inicjatywa, fundacje i współpracujące z nimi kawiarnie pomagają miastu z problemem bezdomnych zwierząt. Na pewno się zjawie w Kotkawie :)

Monika Milewicz

Anuluj