UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym temacie kochany Porteliku powinieneś siedzieć cicho. Za to, jak najbardziej zrobić wywiady z byłymi i obecnymi posłami i senatorami. I zapytać - co przez lata zrobili dla regionu. Ale także dlaczego czegoś nie zrobili, lub nie mogli zrobić - to będzie ciekawa lektura.

Jaki

Anuluj