UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że portel uprzejmie donosi że niewygodna partia ma za dużo posłów z Elbląga i żeby wywalić jednego? No brawo, nie ma to jak troska o dobro własnego regionu. Zamiast się cieszyć, że nie mamy za mało posłów reprezentujących nasz region, to utyskujecie, że rzekomo jest ich "za dużo"? Przecież wszystko jest zgodnie z kodeksem wyborczym.


Anuluj