UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znakomity głos w tej dyskusji. Ciekawe czy ruch NE posiada taką wiedzę, a jeśli tak, to jakie realnie ma oczekiwania w stosunku do Rady Miasta i Prezydenta.

GuM

Anuluj