UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy dwie góry, Górę Chrobrego i Gęsią Górę. Projekt uchwały powinien zawierać również połączenie obu gór kolejką linową, żeby zwiększyć walory turystyczne miasta i przy okazji emeryci mogli podziwiać swoje działki z lotu ptaka. Dwa punkty złożonego projektu oceniam jako humoreskę. Wykonalna jest tylko część projektu dotycząca modernizacji dworca kolejowego. Nie ważne jest jednak jak to oceniam ale ważne jest to, że w Elblągu są ludzie którym coś się chce robić i za to szacunek się należy.

Czy

Anuluj