UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już lepiej by było wyremontować trasy (Elbląg- Tolkmicko- Frombork- Braniewo) i (Elbląg- Młynary- Braniewo), a nie wydawać pieniądze w błoto


Anuluj