UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To już lepiej by było wyremontować trasy (Elbląg- Tolkmicko- Frombork- Braniewo) i (Elbląg- Młynary- Braniewo), a nie wydawać pieniądze w błoto
To już lepiej by było wyremontować trasy (Elbląg- Tolkmicko- Frombork- Braniewo) i (Elbląg- Młynary- Braniewo), a nie wydawać pieniądze w błoto