UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na teraz, szybko trzeba naprawić podświetlane tablice informacyjne na Dworcu. Nie działają chyba od tygodnia. Zegar na frontowej ścianie też sobie "stannął". Dziwne, że pociągi jeszcze jeżdżą.


Anuluj