UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Napisałeś prawdę : Moja historia jest podobna do innych ale kiedy nie masz od wielu lat do kogo się odezwać  to piszesz bo myślisz że ktoś słucha ? Zaoszczędzone środki na czarną godzinę zostały wyczerpane a zadłużone mieszkanie czeka na eksmisję, dlatego przydała by się dobrowolna pomoc w dramatycznej sytuacji  bo mimo wielu lat ciężkiej pracy jest źle. Życie nie było usłane różami a do emerytury ponad trzy lata, nie doczekam, nie do żyję... wiem to ! Problemy z kręgosłupem nie zachęcają  do zatrudnienia mimo że mam kwalifikacje mistrza w budownictwie i byłem często prowadzącym, wzorem do naśladowania. Mimo to ze mam odznakę zasłużonego dla zdrowia narodu w krwiodastwie gdzie co trzy miesiace zawsze służyłem najwiekszą pomocą, darem życia to dziś nic to nie znaczy, wiek i zdrowie przegrało. Dziś już nie jesteś potrzebny, nie istniejesz, zostałeś sam ! żyjemy w czasach żerowania na ludzkiej krzywdzie, oszustwa są codziennością ale nie warto wszystkich mierzyć jedną miarą ! Nie naciągam, nie oszukuje, można sprawdzić.  Faktem jest że i ty możesz pomóc uratować  życie !   


Anuluj