UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Można jeszcze mieć mieszkanie i żyć gorzej niż w bezdomności bo oszczędności się skończyły i nie ma co jeść, mieszkanie też zaraz zabiorą.


Anuluj