UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można jeszcze mieć mieszkanie i żyć gorzej niż w bezdomności bo oszczędności się skończyły i nie ma co jeść, mieszkanie też zaraz zabiorą.
Można jeszcze mieć mieszkanie i żyć gorzej niż w bezdomności bo oszczędności się skończyły i nie ma co jeść, mieszkanie też zaraz zabiorą.