UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby państwo lub samorząd zadziałało (jednorazowo) trzeba rozkręcić aferę medialną, zrobić szum itd. Niestety spraw jak tego Pana są tysiące, a w skali kraju miliony - a państwo i samorządy udają, że tego nie widzą. Nic nie działa, na nic nie można liczyć, płacimy grube pieniądze w podatkach i składkach, a nic z tego nie mamy, ani my ani inni potrzebujący. Raz na milion uda się coś "załatwić" - jednorazowo i na krótką metę rozwiązać jeden problem i już wszyscy się cieszą, jakbyśmy zaradzili wszystkim problemom tego świata. A bieda jak była tak jest i będzie i zupełnie nic się nie zmieniło.


Anuluj