UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miło czytać takie informacje. Jest grupa ludzi którzy zasługują na pomoc społeczną. Wstyd jest że są i tacy żerujący na dobroci.
Markkol1
Miło czytać takie informacje. Jest grupa ludzi którzy zasługują na pomoc społeczną. Wstyd jest że są i tacy żerujący na dobroci.
Markkol1