UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miło czytać takie informacje. Jest grupa ludzi którzy zasługują na pomoc społeczną. Wstyd jest że są i tacy żerujący na dobroci.

Markkol1

Anuluj