UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ludzie kupują, to deweloperzy korzystają, kupują działki w centrum za cenę dwóch mieszkań, (na tamte czasy) Neonowa point - a później sprzedają mieszkania po wystrzelonych cenach.

okoniowaty

Anuluj