UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Deweloperzy i banki tak "ładnie" urządzili Polaków, że zamiast móc kupić sobie mieszkanie na kilkadziesiąt tysięcy zł, bo taka jest rynkowa wartość małego mieszkania, to muszą zaciągać dożywotnio kredyty na "miliony" i oddawać większość zarobionych pieniędzy. Nie widzicie tego jak zostaliśmy załatwieni?