UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
te mytychowe mieszkania raczej nie stoją. skoro sprzedali te mieszkania koło zsti, to sprzedadzą wszystko. na drugim biegunie mamy elegancką inwestycję kowalska/przymurze. tego nikt nie chce, ciekawe dlaczego ?
Jacyna