UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

te mytychowe mieszkania raczej nie stoją. skoro sprzedali te mieszkania koło zsti, to sprzedadzą wszystko. na drugim biegunie mamy elegancką inwestycję kowalska/przymurze. tego nikt nie chce, ciekawe dlaczego ?

Jacyna

Anuluj