UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ceny powinny być dostosowane do lokalnego rynku - jakoś z zarobkami nie ma problemu z dostosowaniem do lokalnych warunków. Mak za mieszkanie w Elblągu to 7 tys. za metr. Ceny są niestety sztucznie zawyżane i nikt z tym nic nie robi. Wszak dveloperzy czy agenci nieruchomości muszą jakoś się "dorobić" na mieszkańcach.

Dziki lokator

Anuluj