UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ceny powinny być dostosowane do lokalnego rynku - jakoś z zarobkami nie ma problemu z dostosowaniem do lokalnych warunków. Mak za mieszkanie w Elblągu to 7 tys. za metr. Ceny są niestety sztucznie zawyżane i nikt z tym nic nie robi. Wszak dveloperzy czy agenci nieruchomości muszą jakoś się "dorobić" na mieszkańcach.
Dziki lokator