UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co zrobić by zapobiec spadek urodzeń ? Wniosek jest prosty dla rodziców bez zawartego związku małżeńskiego odebrać 800+ ! Podobnie gdy obojga nie pracuje legalnie. Wiem że dzieci wszystkie są równe, kochane i zasługują na taką samą pomoc ale  skoro dzieci się rodzą tylko dla kasy typu alimenty i 800+ to jedyny sposób tak temat  zamknąć ! tu nie ma znaczenia że za chwilę bedą kciuki w dół bo prawda i tak sama się obroni !


Anuluj