UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na koniec powinien byc jeszcze jeden rozdział- Wieczorek kontra Halberda.. To też była bardzo interesująca rozgrywka
Na koniec powinien byc jeszcze jeden rozdział- Wieczorek kontra Halberda.. To też była bardzo interesująca rozgrywka