UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To niech wszyscy się do tego stosują. Jak jest nadużycie i się zgłosi to Zgłaszający ma koło pióra a nie łamiący prawo. Gdzie tu rozum?
Obywatel kolejny
To niech wszyscy się do tego stosują. Jak jest nadużycie i się zgłosi to Zgłaszający ma koło pióra a nie łamiący prawo. Gdzie tu rozum?
Obywatel kolejny