UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fotka listopada? Przecież to zdjęcie było zrobione dawno temu, bo wejście do tego budynku wygląda już zupełnie inaczej. Faktycznie obróbka nieco przesadzona i zbyt duża czarna, zacieniona plama u dołu kadru. Rowerzyści na plus.