UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam Krzysztofa od lat i jest to najuczciwszy ze wszystkich dziennikarzy. Kiedyś zaproponowałem mu aby postarał się puścić mój ulubiony zespół w ESCE i powiedział że świetny zespół i fajnie grają ale nie on decyduje o muzyce tylko kierownictwo w radio. Tak więc pomógł by mi ale za wysokie progi. Bardzo dobry kolega. Zespół staram się promować gdzie się tylko da i Radio Żuławy jest najlepszym regionalnym radiem jak dla mnie oferując kawał dobrej muzyki oraz promuje nowe zespoły!


Anuluj