UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały Krzysztof! Gratulacje chłopaku. Fajnie, że w Elblągu są ludzie, którzy kochają to miasto miłością szczerą.
Cały Krzysztof! Gratulacje chłopaku. Fajnie, że w Elblągu są ludzie, którzy kochają to miasto miłością szczerą.