UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Będziecie rozliczani ze swojego życia" Serio? Kto nas rozliczy jeśli schowamy się u Orbana???
Polski Węgier
"Będziecie rozliczani ze swojego życia" Serio? Kto nas rozliczy jeśli schowamy się u Orbana???
Polski Węgier