UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po ilości "minusów " przy 1 wpisie widzę że jednak KASA dla was się liczy. Zapomnieliście że KAŻDY ale to KAŻDY umrze a kasy i majątków nie zabierzecie MEMENTO MORI. Póki żyjecie jeszcze możecie coś zmienić by nie było za późno. Będziecie rozliczani ze swojego życia nie sąsiada, kolegi, krewnego i tłumaczenie "bo ktoś tam coś" nie zadziała.