UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma "darmowej " komunikacji miejskiej. Wszyscy mieszkańcy się na nią składają w przeróżnych podatkach lokalnych, a więc komunikacja miejska jest naszą własnością, toteż powinniśmy nią jeżdzić nie kasując biletów, bilety i opłaty do likwidacji tak jak ten dziwny twór ZKMem nazywany, banda urzęasów po znajomości tam siedzi. Komunikacja miejska powinna podlegać bezpośrednio pod Urząd Miasta, np. pod wydział komunikacji, czy tam dróg i urbanistyki i tyle.
Traktorr