UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wąsik - Widzę że ci odklejka wjechała konkretna. Ty już nawet z fusów i brudnych skarpet wróżysz, gdzie kto pracuje. Dwie minuty mi zajęło dotarcie do informacji na temat długów elblążan względem miejskich spółek. Elblążanie są winni ZKM 3,3 mln zł (wg stanu na maj 2025). W całej Polsce ten dług wynosi łącznie ponad 210 mln zł. Natomiast wobec ZBK, dług elblążan wynosi ponad 210 mln zł. Dwieście dziesięć milionów złotych! Na rompery i winstony zawsze się pieniądze znajdą, na zapłatę za usługę już nie koniecznie. Was też, drodzy minusujący stać na opłacenie internetu, kupno komputera/smartfona z którego piszecie, ale 4 zł na bilet to ojoj tragedia, na ulicy skończę albo w barakach na lotniczej, bo 4 zł bilet kosztuje ahahaha xD

Żenada

Anuluj