UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większej bzdury nie mogli już wymyśleć. Szkoda to komentować. To i tak jest drogo za dwa przystanki czy trzy 10 minut 3 złote do całogodzinnego na całej trasie z przesiadką 4 złote. Zdzierstwo. Za 5 minut płacimy 2 złote a za godzinę 4 złote to powinno kosztować 50 groszy taki 5 minutowy bilet.


Anuluj