UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam Szkoda że Portal czy ECUS nie widzi co robi Elbląskie Teen Challeng, nie tylko wydają posiłki czy ubrania. Pomagają wyjść z bezdomności i uzależnienia. Poświęcają czas swoje finanse i wszystko to robią za darmo. Z miłości do drugiego człowieka. I takich osób szanuje. Brałam narkotyki, alkohol, zabrano mi dzieci. Prosiłam o pomoc, to powiedzieli idź na dworzec w piątek tam tobie pomogą. Pomogli mi z detoxem z Ośrodkiem. Dziś mam dzieci pracuje i jestem szczęśliwą mamą i kobietą. To jest proces.