UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie popieram tych żebraków ale mierzyć wszystkich jedną miarą to nie uczciwe bo by żyć pozostaje kraść !
Nie popieram tych żebraków ale mierzyć wszystkich jedną miarą to nie uczciwe bo by żyć pozostaje kraść !