UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wlasciciele hulajnóg wogóle sie nimi nie interesuja od 2 miesiecy hulajnoga lezy nad kanalem w krzakach na przeciwko bylej oczyszczalni od strony ul grażyny nawet juz ktos ja wybebeszyl
Rybak121
wlasciciele hulajnóg wogóle sie nimi nie interesuja od 2 miesiecy hulajnoga lezy nad kanalem w krzakach na przeciwko bylej oczyszczalni od strony ul grażyny nawet juz ktos ja wybebeszyl
Rybak121