UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wlasciciele hulajnóg wogóle sie nimi nie interesuja od 2 miesiecy hulajnoga lezy nad kanalem w krzakach na przeciwko bylej oczyszczalni od strony ul grażyny nawet juz ktos ja wybebeszyl

Rybak121

Anuluj