UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tralala - Mieszkaniówka w tym miejscu to porażka. Jak zawieje z ZUO to idzie postradać zmysły. Nie zazdroszczę tym którzy kupili mieszkanie na górze Modrzewiny. Skarpet na balkonie nie da się wywiesić.
MaxMegaMax