UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
może niech w końcu pierwszy raz w historii miasta sprowadzą jakiegoś nowego sensownego inwenstora nieroby!!!
zygmuś
może niech w końcu pierwszy raz w historii miasta sprowadzą jakiegoś nowego sensownego inwenstora nieroby!!!
zygmuś