UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie idzie przeboleć, że zmarnowali taki teren pod "magazyny"... Tam się powinien rozwijać Elbląg, to był jeden z niewielu słusznych kierunków rozbudowy. Przepadł zmarnowany na hale co kilkaset metrów...

a_ić_pan_w_wuj

Anuluj