UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie idzie przeboleć, że zmarnowali taki teren pod "magazyny"... Tam się powinien rozwijać Elbląg, to był jeden z niewielu słusznych kierunków rozbudowy. Przepadł zmarnowany na hale co kilkaset metrów...
a_ić_pan_w_wuj