UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego robicie cos, co sie nie sprawdza, jest siedliskiem m. in. bakterii, wszystkie miasteczka odchodza od tej koncepcji wydawania peiniedzy publicznych, dlaczego nie myslicie?
dlaczego robicie cos, co sie nie sprawdza, jest siedliskiem m. in. bakterii, wszystkie miasteczka odchodza od tej koncepcji wydawania peiniedzy publicznych, dlaczego nie myslicie?