UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego robicie cos, co sie nie sprawdza, jest siedliskiem m. in. bakterii, wszystkie miasteczka odchodza od tej koncepcji wydawania peiniedzy publicznych, dlaczego nie myslicie?


Anuluj