UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Parkingi dla hulajnóg wynajmowanych to rzeczywiście problem, ale Państwo Radni może też rozważcie wystawienie kilku zadaszonych miejsc do parkowania na dłużej rowerów i hulajnóg w strategicznych miejscach jak dworzec, starówka. Hulajnogi to pojazdy elektryczne i nie powinno się ich polewać woda nawet ta z deszczu, a dla rowerzystów też przyjemniej korzystać z suchego roweru