UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hulajnogi na minuty z założenia miały być tanim i szybkim środkiem transportu tam gdzie nie dojeżdża np. autobus lub czas oczekiwania na niego jest zbyt długi i pozwalają dojechać bezpośrednio do miejsca docelowego. Wytłumaczcie mi sens robienia "przystanków" dla hulajnóg? Po co mi korzystać z nich skoro od tego przystanku będę musiał jeszcze przejść całe osiedle do miejsca docelowego? Taki pomysł z automatu niweczy atrakcyjność tego środka transportu. Zgadzam się że zmiany są potrzebne i użytkownicy(nawet jeśli odpalił hulajnogę ktoś inny a ktoś inny prowadził to kara dla tego który swoją aplikacją ją uruchomił) powinni być karani za nieprawidłowe parkowanie. Prawda jest taka że dużym problemem nie są użytkownicy hulajnóg, a reszta społeczeństwa której brak kultury i wychowania: "bo stoi to sobie ją kopne, przewrócę na środek" - dziesiątki razy to widziałem. Albo rozwydrzona młodzież albo patusy-"gangusy, prawilniaki", którzy tak się muszą bujać że i 2m chodnika im nie starczy żeby się zmieścić, a coś rozwalić zawsze miło, pokazać jaki to jestem "męski".
pilafek4