UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

skasować własciciel mieszka w Arrmeni a hulajnogi leżą na chodnikach trawnikach wykasować jak ktoś chce niech sobie kupi i dba o nią i zabiera do domu a nie wolna Amerykanka gdy pytałem straży miejskiej o kontakt z właścicielem odpowiedzieli że oni nie mają i nie znają kontaktu u mnie pod domem stało nieraz 12 sztuk bo jeździli dzieci do szkoły ściana poobijana i winnego nie ma a nikt ze służb nie ma nawet telefonu do łaściciela


Anuluj