UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ucieczka z wygrażaniem to jedna z ulubionych form dezercji. Nie wiem czy autor owej maksymy miał świadomość jak wygodne alibi daje wszelkiej maści ćwierć inteligentom ale mam wrażenie że i Pan zakłada mylnie że jest ono aktualne w dobie internetu. Problem mój drogi jest taki że nasze dyskusje można PRZEŚLEDZIĆ niemal słowo po słowie i bez problemów ustalić kto jest debilem a kto nieudolnie próbuje adwersarza ośmieszyć. W dobie internetu niestety jest już tak że tylko ktoś za głupi by zrozumieć cokolwiek może mieć problem z odróżnieniem Przykre jest to że muszę to jeszcze komuś tłumaczyć ale jak widzę nadal są geniusze dla których inteligencja to zapamiętanie jakiegoś cytatu, ,, ,Dobrej nocy życzę
MariuszLewandowski-Fc