UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie miasto - czyli UM, a podatnicy mają płacić za oznakowania i nne ułatwienia dla prywatnych firm od hulajnóg? Niech sami sponsorują!
To nie miasto - czyli UM, a podatnicy mają płacić za oznakowania i nne ułatwienia dla prywatnych firm od hulajnóg? Niech sami sponsorują!