UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie miasto - czyli UM, a podatnicy mają płacić za oznakowania i nne ułatwienia dla prywatnych firm od hulajnóg? Niech sami sponsorują!


Anuluj