UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie piszący o mandatach myślą, że straż miejska ma tak niesamowicie duże zasoby by wszystko łapać w ciągu 5 minut. A prawda jest taka, że to jest uciekanie od rozwiązania problemu. Pomysł przedstawiony przez Budzińskiego jest dobry, bo on prawie całkowicie dusi problem w zarodku. I dlatego miasto powinno go zrealizować.

Zwolennik

Anuluj