UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nareszcie ktoś się tym zajął. Wszędzie te hulajnogi parkowane są na środku chodnika. ! Jest wiele osób starszych lub słabo widzących i wiele przypadków nieszczęśliwych z powodu tych złomów.


Anuluj