UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nareszcie ktoś się tym zajął. Wszędzie te hulajnogi parkowane są na środku chodnika. ! Jest wiele osób starszych lub słabo widzących i wiele przypadków nieszczęśliwych z powodu tych złomów.
Nareszcie ktoś się tym zajął. Wszędzie te hulajnogi parkowane są na środku chodnika. ! Jest wiele osób starszych lub słabo widzących i wiele przypadków nieszczęśliwych z powodu tych złomów.