UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś notariusz to była faktycznie osoba zaufania publicznego, a w obecnych czasach notariusze (oczywiście nie wszyscy) wspólnie z przestępcami uczestniczą w przekrętach, oszustwach i wyłudzeniach. Albo działają z premedytacją, albo przymykają oko i przyklepują ewidentne przestępstwo. Praktycznie nie ma już teraz uczciwych ludzi w zawodach takich jak notariusz, prawnik, sędzia, lekarz, o politykach już nie wspomnę. Smutna rzeczywistość.


Anuluj