UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokladnie tak, PIS-owcy chcą ZAISTNIEC. Ja wole miec tansze bilety... dzieki sponsorom, których widzimy na tramwajach czy tez autobusach przewoźnicy mają dodatkowe pieniądze i nie musza podnosić cen! KIT!!!
Jazz