UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokladnie tak, PIS-owcy chcą ZAISTNIEC. Ja wole miec tansze bilety... dzieki sponsorom, których widzimy na tramwajach czy tez autobusach przewoźnicy mają dodatkowe pieniądze i nie musza podnosić cen! KIT!!!

Jazz

Anuluj