UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka psychiatria? Przecież oni mają kasy full. Lekarze sie biją o dyżury na tym oddziale. Tam z resztą chodzi o pieniądze tylko a nie o pacjenta.
Jaka psychiatria? Przecież oni mają kasy full. Lekarze sie biją o dyżury na tym oddziale. Tam z resztą chodzi o pieniądze tylko a nie o pacjenta.