UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka psychiatria? Przecież oni mają kasy full. Lekarze sie biją o dyżury na tym oddziale. Tam z resztą chodzi o pieniądze tylko a nie o pacjenta.


Anuluj