UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwi mnie oburzenie czytających. Przecież wszyscy wiedzą kto sponsoruje ten organ. Pan płaci pan wymaga bo inaczej na bruk. A pracownikom ani euro ani złotówki nie śmierdzą.... Do wyborów.


Anuluj