UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwi mnie oburzenie czytających. Przecież wszyscy wiedzą kto sponsoruje ten organ. Pan płaci pan wymaga bo inaczej na bruk. A pracownikom ani euro ani złotówki nie śmierdzą.... Do wyborów.
Dziwi mnie oburzenie czytających. Przecież wszyscy wiedzą kto sponsoruje ten organ. Pan płaci pan wymaga bo inaczej na bruk. A pracownikom ani euro ani złotówki nie śmierdzą.... Do wyborów.