UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam propozycje, wielka polityka Elblaga nie dotyczy czy przyjedzie donek czy jarek, w Elblagu jest duzy problem z praca i tym powinni zajac sie radni jako priorytet!!! Oczywiscie czytelnicy na emeryturach sie nie licza, bo dla nich problemu nie ma, natomiast ludzie w wieku produkcyjnym zwlaszcza kobiety maja marne szanse na znalezienie"normalnej" pracy poza swiatyniami Polakow czyt. lidl i biedra. Wykarzcie sie wreszcie, zaproponujcie zmiany, ja bym zaczal od podziekowania ludzia na emeryturach ktorzy dalej pracuja w admin publicznej i zajmuja stanowisko dla mlodszych rocznikow... To sa obecnie prawdziwe tematy!!!

aswymiata

Anuluj