UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkopuł w tym, że redakcja winna zlecać te tłumaczenia do fachowej korekty, bo przez te lata czytania tekstów pani DK wielokrotnie zwracałem uwagę na nieznajomość topografii i nazewnictwa w mieście i okolicy, a jeszcze gorzej - na powtarzalność i upartość przy tych błędach, mimo zwracania uwagi... Z przykrością to odnotowuję, ale widzę swoją bezsilność w tej sprawie. Odrobina rzetelności i serca jeszcze nie zaszkodziły nikomu, bo HISTORIA MAGISTRA VITAE EST!

RodemzElbląga

Anuluj