UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Temat trudny, ale fajnie że są jakieś „ jaskółki” Czas porozliczać oprawców, w tym tych w białych rękawiczkach.
Kazio
Temat trudny, ale fajnie że są jakieś „ jaskółki” Czas porozliczać oprawców, w tym tych w białych rękawiczkach.
Kazio