UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do epgk w odśnieżaniu jak dbają mieliśmy w sezonie zimowym 2023-2024 gdzie na chodnikach można było nogi polamac bo wszędzie był lód!!!!
Co do epgk w odśnieżaniu jak dbają mieliśmy w sezonie zimowym 2023-2024 gdzie na chodnikach można było nogi polamac bo wszędzie był lód!!!!