UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co do epgk w odśnieżaniu jak dbają mieliśmy w sezonie zimowym 2023-2024 gdzie na chodnikach można było nogi polamac bo wszędzie był lód!!!!


Anuluj