UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
witam. mam małą prośbę do redakcji. czy można by przy nazwach ulic podawać również ich obecną nazwę? myślę że wiele osób by to ucieszyło
witam. mam małą prośbę do redakcji. czy można by przy nazwach ulic podawać również ich obecną nazwę? myślę że wiele osób by to ucieszyło